top of page

Tisková řešení

Stejně jako koncová zařízení, tak i tisková zařízení jsou dnes nezbytnou součástí každé společnosti i většiny moderních domácností. Obrovská škála produktů na trhu zajišťuje správný výběr takového zařízení pro účely, ke kterým má být využit.

Tisková zařízení lze dělit na černobílá či barevná, laserová či inkoustová, podle velikosti, podle ppm (počtu stránek, které tisknou za minutu), dpi (rozlišení tisku),  a nebo podle ceny za stránku, kterou produkují.

Amity International spolupracuje s předními výrobci tiskových zařízení světových značek, (např. HP, Xerox, Kyocera, Epson atd.).

Základní nabídka tiskových zařízení a dalších doplňků:

  • Tiskárny – zařízení, které pouze tisknou

  • MFP – multifunkční zařízení, které tisknou, kopírují, scanují a faxují – dle zakoupených modulů

  • Plotry – zařízení pro tisk velkoformátových výstupů

  • Příslušenství – děrovací zařízení, podavače, výstupní zásobníky, sešívací zařízení, sortery, čtečky karet a USB klíčenek

  • Spotřební materiál – tonery, cartridge, sponky, papír, válce…

Součástí dodávky tiskových zařízení mohou být i další služby, například viz Služby a řešení – Tisková řešení. Doporučujeme využít možnosti zakoupení Carepacku či Maintenance, jehož investice je zárukou rychlé výměny či opravy náhradního dílu po dobu několika let v závislosti na typu této podpory. Více viz Support – Carepacky, Maintenance.

Na přání tisková zařízení plně zprovozníme, viz Support – Podpora při instalaci.

bottom of page